PROGRAM

SÜRDÜRÜLEBİLİR ORTAK GELECEK, 13-14 KASIM 2018

09:30 - 09:50 AÇILIŞ GÖSTERİSİ
TEPECİK FİLARMONİ ORKESTRASI
AÇILIŞ KONUŞMALARI
09:50 - 09:55 İDİL ŞİMŞEK
DARÜŞŞAFAKA ORTAOKULU, 8. SINIF ÖĞRENCİSİ
09:55 - 10:05 BUKET EMİNOĞLU PİLAVCI
KalDer, YÖNETİM KURULU BAŞKANI
10:05 - 10:15 EROL BİLECİK
TÜSİAD, YÖNETİM KURULU BAŞKANI
10:15 - 10:25 RUSSELL LONGMUIR
EFQM, CEO
10:25 - 10:30 MURAT ABBAS
ZORLU PSM, GENEL MÜDÜR
ANA SALON ÖZEL OTURUM
SÜRDÜRÜLEBİLİR ORTAK GELECEK VE İŞ İNSANININ YENİ SORUMLULUKLARI
10:40 - 11:25
ÖZEL KONUŞMACI
BÜLENT ECZACIBAŞI
ECZACIBAŞI HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI
OTURUM YÖNETİCİSİ
HAKAN GÜLDAĞ
DÜNYA GAZETESİ, GENEL YAYIN YÖNETMENİ
KalDer, DANIŞMA KURULU ÜYESİ
PARALEL OTURUMLAR
11:30 - 12:30 ANA SALON
21. YÜZYILIN EKONOMİSİ
SKY LOUNGE
İKLİMLE KİM OYNUYOR?
OTURUM BAŞKANI
MELİHA OKUR
GAZETECİ, TELEVİZYONCU
KONUŞMACILAR
PROF. DR. ÖZGÜR DEMİRTAŞ
SABANCI ÜNİVERSİTESİ, FİNANS KÜRSÜ BAŞKANI, EKONOMİST
DOÇ. UFUK AKÇİĞİT
CHICAGO ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ BÖLÜMÜ, ÖĞRETİM ÜYESİ
DR. ÖMER ARAS
QNB FİNANSBANK, YÖNETİM KURULU BAŞKANI
OTURUM BAŞKANI
DENİZ BAYRAMOĞLU
CNNTürk TELEVİZYON PROGRAMCISI
KONUŞMACILAR
PROF. DR. LEVENT KURNAZ
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ, İKLİM BİLİMCİ
GÜLİN YÜCEL
BRİKA- SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK DANIŞMANI
DR. TUĞBA AĞAÇAYAK
TEMA VAKFI, PROJE KOORDİNATÖRÜ
12:30 - 14:00 ÖĞLE ARASI
PARALEL OTURUMLAR
14:00 - 15:15 ANA SALON
BİLİM İNSANI GİBİ DÜŞÜNMEK
SKY LOUNGE
HEDEFİMİZ 16 ARTI 1
OTURUM BAŞKANI
CEM SEYMEN
CNNTürk EKONOMİ EDİTÖRÜ
KONUŞMACILAR
PROF. DR. HAKAN ÜREY
KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ve ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
METİN SALT
VESTEL VENTURES, GENEL MÜDÜR
BELSU SEYRAN
DARÜŞŞAFAKA LİSESİ 11. SINIF ÖĞRENCİSİ ROBOT KULÜBÜ KAPTANI
OTURUM BAŞKANI
ALİ GİZER
ARAŞTIRMA ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK DANIŞMANI
KONUŞMACILAR
DR. İZEL LEVİ ÇOŞKUN
MAZARS DENGE CEO / SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ELÇİSİ
KONCA ÇALKIVİK
SKD TÜRKİYE, GENEL SEKRETERİ
BARIŞ DOĞRU
EKOIQ DERGİSİ ve iklimhaber.org, YAYIN YÖNETMENİ
15:15 - 16:00 KAHVE ARASI VE SERGİ ZİYARETİ
PARALEL OTURUMLAR
16:00 - 17:00 ANA SALON
ENERJİDE NEREDEYİZ?
SKY LOUNGE
ŞEHRİNİZİ NASIL ALIRSINIZ?
OTURUM BAŞKANI
DEĞER SAYGIN
SHURA ENERJİ DÖNÜŞÜMÜ MERKEZİ DİREKTÖRÜ
KONUŞMACILAR
ZİYA ERDEM
ENERJİSA ENERJİ A.Ş., CEO
ALİ KINDAP
ZORLU ENERJİ YATIRIMLAR, İŞLETME VE BAKIMDAN SORUMLU GENEL MÜDÜR
BİROL ERGÜVEN
LİMAK ENERJİ GRUBU, CEO
OTURUM BAŞKANI
ALİ ÇAĞATAY
BloombergHT, HABER KOORDİNATÖRÜ
KONUŞMACILAR
AHMET MİSBAH DEMİRCAN
BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI
TUNÇ SOYER
SEFERİHİSAR BELEDİYE BAŞKANI
ENGİN AYAZ
ATÖLYE, KURUCU ORTAK - TASARIM DİREKTÖRÜ
UMUTCAN DUMAN
EVREKA, CEO - CO-FOUNDER
09:00 - 09:15 AÇILIŞ GÖSTERİSİ
FLASHMOB GELENEKSEL ENSTRÜMANLAR
ANA SALON ÖZEL OTURUM
THE WELLNESS MOVEMENT PIONEERS
(İYİ YAŞAM HAREKETİ ÖNCÜLERİ)
09:15 - 09:45 MARION MCDONALD
Ogilvy Health&Wellness Global Practice Lead
PARALEL OTURUMLAR
10:00 - 11:00 ANA SALON
GELECEĞE TAŞIYAN TEKNOLOJİ
SKY LOUNGE
GENÇLER YAPMIŞ
OTURUM BAŞKANI
M.SERDAR KUZULOĞLU
TREND AVCISI, BİLGİ BULAŞTIRICISI
KONUŞMACILAR
HAYDAR YENİGÜN
FORD OTOSAN, YÖNETİM KURULU ÜYESİ & GENEL MÜDÜR
CEVDET ALEMDAR
BRİSA A.Ş., CEO
AYTÜL ERÇİL
VİSPERA KURUCU ORTAK ve CEO
OTURUM BAŞKANI
HAKAN AKBEN
STRATEJİK PAZARLAMA ve TEKNOLOJİ TRENDLERİ DANIŞMANI
KONUŞMACILAR
ECE ÇİFTÇİ
SOSYALBEN VAKFI MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI
ATALAY HÜRYAŞAR
GİRİŞİMCİ
KEREM DEVECİ
DEVECİ TECH, KURUCU
DUYGU YILMAZ
BIOLIVE, KURUCU ORTAK
PARALEL OTURUMLAR
11:00 - 12:00 ANA SALON
EĞİTİMİN DEĞİŞEN YÜZÜ
SKY LOUNGE
YÖNETİM KADININ HAKKIDIR
KONUŞMACILAR
UFUK TARHAN
FÜTÜRİST, EKONOMİST, DİJİTAL AJANS BAŞKANI
MİNE EKİNCİ
KODA, GENEL KOORDİNATÖR
GAMZE DİNÇKÖK YÜCAOĞLU
ATLANTİK HOLDİNG, YÖNETİM KURULU ÜYESİ
EMRE ALETTİN KESKİN (EVRENSEL KAMİL)
HAYAL GÜCÜ MERKEZİ, KURUCU, EĞİTİMCİ
OTURUM BAŞKANI
NUR GER
YANINDAYIZ DERNEĞİ BAŞKANI
KONUŞMACILAR
SANEM OKTAR
KAGİDER BAŞKANI
DR.ERKAN TOZLUYURT
YANINDAYIZ DERNEĞİ YK ÜYESİ
ŞULE YÜCEBIYIK
BORUSAN HOLDİNG KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ
PARALEL OTURUMLAR
12:00 - 13:00 ANA SALON
KOBİ'LERDE YÖNETİM KALİTESİ ve KURUMSALLAŞMA
SKY LOUNGE
DOĞANIN GELECEĞİ
OTURUM BAŞKANI
PROF. DR. GÜNDÜZ ULUSOY
SABANCI ÜNİVERSİTESİ, ÖĞRETİM ÜYESİ
KONUŞMACILAR
KUTLUHAN TAŞKIN
T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI STRATEJİ VE BÜTÇE BAŞKANLIĞI, GENEL MÜDÜR
REFİK GÜLBAHAR
DENGE KİMYA, TEKNİK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
PELİN RODOPLU
UNDP, BM KALKINMA PROGRAMI SÜRDÜRÜLEBİLİR VE KAPSAYICI BÜYÜME PORTFÖY YÖNETİCİSİ
ALİ EROĞLU
TURKONFED BAŞKAN YARDIMCISI, KOPPERT İCRA KURULU BAŞKANI
OTURUM BAŞKANI
DENİZ ATAÇ
TEMA VAKFI YÖNETİM KURULU BAŞKANI
KONUŞMACILAR
PROF. DR. İSMAİL ÇAKMAK
SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ, ÖĞRETİM ÜYESİ
TÜLİN AKIN
TABİT AKILLI TARIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. KURUCUSU, SOSYAL GİRİŞİMCİ
DR.ERDEM ERİKÇİ
TARLA İO KURUCU VE ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME LİDERİ
13:00 - 14:30 ÖĞLE ARASI
14:30 - 15:30 ÖZEL OTURUM
HALİT ERGENÇ
AKTÖR
16:00 - 18:00 KAPANIŞ KONUŞMASI
BUKET EMİNOĞLU PİLAVCI
KalDer YÖNETİM KURULU BAŞKANI
TÖREN AÇILIŞI
GIANLUCA MULE
EFQM, COO

SONGÜL ÖNCEL
TMÖYK BAŞKANI
TÜRKİYE MÜKEMMELİK ÖDÜL TÖRENİ