top of page

Sponsorlarımız

SPONSORLAR-01.png
ucgen_1.png

Kalite Kongresi Nedir?

1992 yılından bu yana her yıl düzenlenen Kalite Kongresi, güncel problemlerin mevcut durumunu gözeterek gelecekte karşılaşılabilecek her türlü soruya cevap bulmayı ve geleceğe ışık tutmayı amaçlar. Binlerce katılımcısı ve birbirinden kıymetli alanında uzman konuşmacılarıyla Kalite Kongresi her sene farklı bir tema ile katılımcılarına, titizlikle yön gösterir. Bu sene 31.’si düzenlenen Kalite Kongresi Riskin Ötesi: Bilim, Sektör ve Toplumda Adalet. temasıyla sizleri bekliyor. 2 gün sürecek eşsiz bir deneyim için koltuklarınız çoktan hazır.

2022 – 31. Kalite Kongresi

RİSKİN ÖTESİ: BİLİM, SEKTÖR VE TOPLUMDA ADALET.

 

Günümüzde yaşam şeklimiz ve iş anlayışımız değişimin de ötesinde hızlı bir dönüşüm içindedir. Küresel hedefler çevresel, sosyal ve ekonomik alandaki başarı kriterlerimizi de değiştirmiştir. Diğer yandan karşı karşıya olduğumu ciddi riskleri de çözmek zorundayız.

Riskleri aşmamızın temel koşulu, insanlık olarak hep birlikte bu dönüşüm çabasına destek vermemizdir. Herkesin katılabileceği bir sürdürülebilir dünya çabasında başarıya ulaşmamız, bilimde, sektörlerde ve toplumda özgür olmamıza ve bu özgürlüğü sağlayacak bir adalet zemini oluşturmamıza bağlıdır.

ucgen_1.png

Neden Sponsor Olmalısınız?

30 yılı aşkın süredir, her sene düzenli olarak gerçekleşen Türkiye Kalite Kongresi, sürdürülebilir yaşam, dünyanın güncel problemleri ve problemlerin çözümü, var olan sistemlerin gelişebilmesi için sonuçlar ortaya koyar. Kalite bir kültürdür ve 31 yıldır bu kültürü KalDer yaygınlaştırmaktadır.

Sponsorluk hakkında bilgi almak için dosyamızı inceleyiniz!

Screen Shot 2022-10-07 at 11.45.55.png
Screen Shot 2022-10-07 at 11.46.02.png
Screen Shot 2022-10-07 at 11.46.11.png
Slide1.jpeg
bottom of page